https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Helve Tamm  Vali Uudised (2013), 30. oktoober, nr. 82, lk. 5.

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

here Seoses raamatukogupäevadega istus Põltsamaal raamatukogus laenutuslettide taga mitmeid tuntud inimesi.

follow url

source site Jõgeva maakonna keskraamatukogu teenindusosakonna juhataja Sirje Undusk rääkis, et seekord võtsid nad laenutusleti taha inimesi lähikonnast ehk siis koolist õpetajaid. Seda enam, et läinud nädalal oli koolis vaheaeg.

Климовск (Москвоская Область)

click here „Ega õpetajatel on ka koolivaheajal igasugused kursused ning neid siia saada polegi nii kerge. Aga kes siia tulid, said hästi hakkama. Helle Rümmel Põltsamaa ametikoolist oli teinud veel suured ettevalmistused selleks ettevõtmiseks. Oli uurinud ja koostanud isegi nimekirja raamatutest, mida inimestele soovitada. Kahjuks tema ajal nii palju inimesi siin ei käinudki," möönis Undusk.

follow link

Жуковский Tema sõnul on kõige suurem laenutajate hulk just hommikupoolikul, umbes kella 10 paiku. Siis jääb liikumine rahulikumaks. Aga see on tema väitel kuidas kunagi.

go site

Нахабино „Mõnikord on nii, et kedagi pole, kuid siis tuleb kohe mitu lugejat korraga. Rohkem on laenutajaid ka kella viie-kuue vahel, sest siis tulevad inimesed töölt ja astuvad raamatukogust ka läbi. Kõige rahulikum päev on esmaspäev," andis Undusk teada.

source site

get link Undusk rääkis, et laenutusleti taga olemine andis kõrvalseisjatele parema pildi raamatukoguhoidja tööst. On ju täiesti selge, et teisi ameteid lihtsalt kõrvalt vaadates jääb neist hoopis teistsugune pilt kui ise asja kallal olles. Et kaaslasi paremini mõista, ongi kasulik mõnikord astuda n-ö teiste kingadesse.

https://cooldrander.ru/lida.html

https://cooldrander.ru/ryazan.html „Mõni polnud pikka aega linna raamatukogusse jõudnud. Ajasid vajalikke asju oma kooli raamatukogus. Aga siin said nad usutavasti nii mõndagi huvitavat näha. Näiteks kirjandusõpetajaid vahel huvitab, mitu eksemplari mingit raamatut, mida kirjandustunnis käsitletakse, raamatukogus on," nentis ta.

Алушта

Марихуана женская Undusk märkis, et ka nii külalislaenutajad kui raamatukogutöötajad jäid ettevõtmisega rahule. Möödunud kolmapäeval laenutas täiskasvanute osakonnas raamatuid Sirje Ange, Eva-Brit Bergmann ja Ülle Lodi Põltsamaa ühisgümnaasiumist ning Helle Rümmel Põltsamaa ametikoolist. Esmaspäeval jagas lasteosakonnas raamatuid piirkonna politseijuht Üllar Sõmera.

Гашиш в красноярске купить