https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Helve Tamm Vali Uudised (2013), 16. oktoober, nr. 78, lk. 6.

https://cooldrander.ru/lida.html

here Sel nädalal on algamas üleriigilised raamatukogupäevad, mis tähendab, et kõikjal raamatukogudes on igale vanusele toimumas midagi huvitavat.

Алушта

source site Jõgeva maakonna keskraamatukogu direktor Rutt Rimmel sõnas, et raamatukogupäevade pidulik alustamine toimub sel reedel, 18. oktoobril, Viljandis.

Гашиш в красноярске купить

click here "Deviisiks on päevadele nagu ennegi "Kohtume raamatukogus". Sel päeval toimub ka traditsiooniline mälumäng. Meie maakonda esindab naiskond, kuhu kuuluvad kolm maakonna raamatukogutöötajat, kes võitsid ära siinse, kohaliku mälumängu. Nii lähevadki meie maakonda esindama Ene Uuna Saare raamatukogust, Ene Maasik Lümati ja Anu Saul Pala raamatukogust," andis Rimmel teada.

Кстово

Жуковский Tema sõnul on meie maakonnal neil mängudel läinud alati hästi, kui mitte öelda, väga hästi. Neljandast kohast allapoole pole kunagi langetud ning esikohti on võidetud omajagu. Nii loodetakse tänavugi püsida tasemel ja hoida kodukandi lippu kõrgel.

source site

Нахабино Rääkides kuu lõpuni toimuvate päevade sündmustest, tuli Rimmelil tunnistada, et maakonna raamatukogud trumpavad sel aastal oma sündmustega keskraamatukogu tugevalt üle. Selle taga on tõsine põhjus ja nimelt - tuleval aastal Põltsamaal oleva raamatukogu sajas sünnipäev. Praegu käivad mainitud pidupäevaks tõsised ettevalmistused, mille vankri ette on rakendatud kõik siinsed töötajad. See tähendab, et tegeletakse terve aasta oma raamatukogu ajaloo tõsise uurimisega, et anda välja raamat.

go to link

get link "Teemade lõigud on töötajate vahel ära jagatud. Igaüks peab oma lõigu kohta artikli kirjutama, mis tähendab suurt uurimistööd ja dokumentides otsimist. See võtab kogu meie aja, mistõttu olemegi praegu teiste üritustega natuke tagasi tõmmanud," ütles Rimmel selgituseks. Tema sõnul on siinsest raamatukogust aasta vanem Jõgeva raamatukogu, kus suurt juubeliarvu tähistatakse just tänavu.

Гашиш в Наро-фоминске

https://cooldrander.ru/ryazan.html Siiski pole raamatukogupäevad Põltsamaal sugugi sündmustevaesed. Näiteks esmaspäeval, 21. oktoobril, läheb Rimmel Aidu raamatukokku Etioopia-reisist rääkima ning neljapäeval, 24. oktoobril, toimub siin raamatukogus salongiõhtu kirjanik Arnold Kulliga.

Купить коноплю из голландии

Марихуана женская "Arnold Kull on praegu meie lugemiste edetabeli eesotsas oma raamatute "Haigla", "Kaubamaja" ja „Vabrikuga".," möönis ta.

Noir blonc домино таблетки

Амфивитамин купить Samuti järgitakse traditsiooni ning kutsutakse raamatuid laenutama tuntud inimesed. Tänavu on neiks inimesed Põltsamaa ühisgümnaasiumist (Sirje Ange, Ülle Lodi, Eva-Brit Bergmann) ja Põltsamaa ametikooli õpetaja Helle Rümmel. Lasteosa-konnas laenutab raamatuid aga Jõgeva politseijaoskonna Põltsamaa konstaablijaoskonna piirkonnavanem Üllar Sõmera.

Махачкала купить Гашиш [Soft Hash]

https://btodcoster.ru/dizayn-interera-ekaterinburg.html Raamatukogu lasteosakonna juhataja Nelli Orgmaa rääkis omalt poolt, et kuna kõnealused päevad langevad lastel koolivaheajale, siis toimuvad põhilised sündmused enne ja pärast vaheaega.

Прохладный (Кабардино-Балкарская Республика)

Купить закладки бошки в Волгодонске "Seega hakkasid meil raamatukogupäevade tähistamised peale juba sel esmaspäeval. Siin käis üks esimene klass, kellele tutvustasime raamatukogu ja lugesime neile muinasjuttu. Ka üks lasteaiarühm käis siin tutvumisringkäigul. Ka teistel päevadel tulevad siia esimesed klassid raamatukoguga tutvuma. Meil ongi selline traditsioon, et igal aastal raamatukogupäevadel tahame esimeste klasside lastele näidata oma raamatukogu ja tuletada meelde raamatuid. Sel kolmapäeval on veel neljandate klasside ettelugemise võistulugemine. See tähendab, et lapsed tulevad meie juurde ja loevad raamatust maha muinasjuttu. Parim neist sõidab laupäeval, 19. oktoobril, Tallinnasse võistulugemisele. Sel reedel on meil siin ka üks töövari. Kui koolis on karjäärinõustamise üritus, siis on iga kord nii, et käiakse ka meie juures. See on selleks, et lapsed näeksid, et raamatukogu on koht, kus on hea töötada. Ja siis on koolivaheaeg, mille ajal me suurt midagi teha ei saa. Aga sel ajal on meil lugemissaalis üks kirjandusmäng. See vältab 21. oktoobrist kuni 30. oktoobrini. Lapsed saavad seal kogu aeg küsimustele vastata ja need vastused leiavad nad raamatutest. Ja siis võivad endale kastist väikese kingituse valida. Filmiklubi näitab veel lastele neljapäeval, 24. oktoobril, ühte animafilmi "Makaak Marko"," tegi Orgmaa oma osakonnas toimuvate sündmuste kohta ülevaate.

https://gentlygerl.ru/elets.html

enter Raamatukogupäevade pidulik lõpetamine on 30. oktoobril ning toimub traditsiooniliselt mingis maakonnakeskuses. Sel aastal on see Keilas.

follow site

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html "Kuna see puudutab rohkem maaraamatukogusid, siis meie siit lõpetamisele ei lähe. Aga sel päeval toimub koolis ettelugemine. Muinasjutte ei loe ette mitte lapsed, vaid täiskasvanud lastele," andis Rimmel teada. Lastele ettelugemise mõte tuli raamatukogu lasteosakonnast ning selleks on muinasjutte vestma kutsutud mitmed erinevate alade inimesed.

Купить закладки россыпь в Донецке

follow url Eelkirjutatule tuleb lisada, et kuu lõpuni on raamatukogus ka mitmeid näitusi.

https://btodcoster.ru/tsena-kokaina-v-kolumbii.html