source site Ene Sööt Vooremaa(2005), 1. september, nr. 100, Jõgeva linnaleht, nr. 7, lk. 3.

https://tooelrines.top/shuya.html

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

https://quberunel.ru/chikago.html

https://fubeliasej.ru/keln.html Ilus suvi lõpeb ja jälle algab kool. Õppida ja teadmisi koguda ei saa ilma lugemata, ilma raamatuta. On öeldud, et lugemine on vaimule sama, mis sport kehale.

https://fasokers.site/krasnodar.html

click here Jõgeva Linnaraamatukogu ootab taas oma vanu ja uusi lugejaid vaimu kosutama.

see url

https://quberunel.ru/amsterdam.html Suvel olime mõnda aega remondi tõttu suletud, sest tänu linnavalitsusele saime lasteosakonna poolele uued aknad. Nüüd on valgust rohkem ja saab ruume paremini õhutada. Raamatukogus tahaksime näha lugemishuvilisi ja teadmishimulisi lapsi, kellele soovitada head ilukirjandust, teatmeteoseid ja erialast kirjandust referaatide kirjutamiseks. Loodame jätkuvale koostööle õpetajatega, sest väga raske on leida piisavalt materjali, kui klassitäis õpilasi korraga ühel teemal referaate kirjutama hakkab.

click

click here Alati on probleeme olnud nn kohustusliku kirjandusega. Kõik tahavad seda loomulikult ühel ajal lugeda, kuid nii palju eksemplare üht raamatut meil pole. Väga tublid olid need lapsed, kes suvel osagi kohustuslikust kirjandusest läbi lugesid.

https://fubeliasej.ru/moskva-taganskiy.html

go to site Raamatukogu ei ole ainult raamatute laenutamise koht. Siin saab hea ülevaate uudiskirjandusest, lugemissaalis võib lugeda uusi ajakirju, saab kasutada internetti, mängida lauamänge ja õppida. Soovi korral pakume klassidele raamatukogutunde erinevatel teemadel. Eelmisel õppeaastal käisid mõlema Jõgeva kooli algklassid kuulamas tunde Andersenist ja emakeelepäevast.

go site

go site Sügisel alustab Jaana taas kord kuus toimuvate muinasjutuhommikutega. Alati on võimalik vaadata mõnd näitust lugemissaalides.

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://quberunel.ru/kstovo.html Raamatukogu ürituste kohta leiab infot linnalehest ja kuulutustelt meie maja ustel. Võib juba öelda, et esimene suur pidu lastele toimub oktoobris- alati noor Pipi Pikksukk tahab pidada oma 60. sünnipäevapidu. Peo ettevalmistamisele palume appi ka oma lugejaid. Jälgige infot!

follow site

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Mida me veel lugejait ootame?

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

go Eelkõige kohusetunnet pidage kinni raamatu tagastamistähtajast. Hoidke raamatuid puhtaina ja terveina ärge jätke neid väiksemate õdede-vendade või koera kätte!

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to link September on võlglastele viivisevaba kuu, tooge oma kauaks kätte jäänud raamatud ära. Kaotatud või rikutud raamat tuleb aga siiski asendada või mitmekordselt kinni maksta.

Славянск на кубани купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://rolopyrea.site/noginsk.html Lastele on raamatukogu ka kooskäimise koht. Siin saadakse kokku sõpradega, tehakse aega parajaks enne bussi või huviringi... või tullakse lihtsalt halva ilma eest raamatukogu valgetesse, soojadesse,hubastesse ruumidesse.

source

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Kui laps on raamatukogus, võivad vanemad muretud olla.

follow url

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html Raamatukogus on mõnus!

click here