https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Helve Tamm  Vali Uudised (2013), 11. september, nr. 68, lk. 5.

https://btodcoster.ru/dizayn-interera-ekaterinburg.html

here Põltsamaal raamatukogus on kaks huvitavat näitust, mida tasuks kindlasti vaatama minna. Saalis näeb Soome disainiklassikat Marimekkolt ning fuajees on kunstikooli savikoja keraamika väljapanek.

Купить закладки бошки в Волгодонске

source site Marimekko on tuntud Soome ettevõte, mis asutati 1951. aastal tuntud Soome avaliku tegelase Armi Ratila (1912- 1979) poolt. Hariduselt oli ta tekstiilikunstnik, kuid teadaolevalt tegi karjääri ka reklaamitööstuses. Maailm tunneb Armi Ratilat kui värvikat ja vastuolulist isikut. Tema suurimaks omapäraks oli see, et vastupidiselt loogikale ja ärimaailma ratsionaalsusele juhtis ta oma ettevõtet rohkem emotsioonidele tuginedes. Ka hinnati teda seetõttu, et enda ümber koondunud disaineritele andis ta suhteliselt vabad käed viia ellu pähe tulnud ideed.

enter

click here Marimekko kohta on kirjutatud: „Marimekkol oli tähtis roll Soome moodi ja kodusisustust juhtiva uue esteetilise nägemuse arengus. Marimekko on mitmes mõttes unikaalne ettevõte, eelkäija, millel on olnud omapärane kunstiline joon ja eelarvamustevaba turundusstrateegia. See on olnud ka naiste ettevõte. Ettevõtte asutajal ja tegevjuhil Armi Ratilal ning naisdisaineritel on olnud kahtlemata oluline roll Marimekko kaubamärgi väljakujunemisel.“

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

Жуковский Fuajees näeb aga toredat ja sooja savikoja keraamika näitust. Oma töid näitavad seal Ethel Hakkaja, Marje Soodla, Artam Kivisild, Helga Järve, Kaie Levit, Külli Kivisild, Karin Tönts, Heli Järv, Jaanika Lemetsar, Marje Kaju, Katrin Koitla ja Lii Salu.

follow url

Нахабино Mõlemad näitused jäävad vaatamiseks üles 30. septembrini.

Климовск (Москвоская Область)