https://muliasned.ru/tula.html Helve Tamm  Vali Uudised (2013), 17. mai, nr. 37, lk. 4.

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

https://lowasedr.ru/beloretsk.html Läinud reedel toimus esimest korda Põltsamaa ajaloos see, et koolilapsed veetsid oma öö raamatukogus. Sestap jagus põnevust nii lastele kui ka neid valvanud täiskasvanutele.

follow url

https://lowasedr.ru/lyudinovokaluzhskaya-obl.html Reede õhtul kell 19 kogunes Põltsamaal lasteraamatukogusse Põltsamaa ühisgümnaasiumi IVb klass, kaasas magamistarbed ja midagi põske pistmiseks. Elevus eesoodanud sündmuse pärast oli lastel juba päeval nii suur, et õppetööst ei tahtnud kohe midagi välja tulla. Õpetaja Ive Pajo ütles, et seetõttu tuli neil kõikide meelte rahustamiseks päeval teha jalutuskäik muuseumisse.

Климовск (Москвоская Область)

here Idee veeta öö raamatukogus tuli lasteraamatukogu töötajalt Kristel Rohtlalt, kelle tütar Kristina õpib neljandas klassis. Õpetaja haaras mõttest kohe kinni ning mõte saigi teoks.

follow link

source site "Minule see idee väga meeldis. Ja see polnud siin lihtsalt niisama öö, et me siin trallitame ja jookseme ringi, vaid meil olid plaanis päris asjalikud tegevused. Ja need puudutasid kirjandust ja kirjanduse tundmist, kuna olime ju raamatukogus," jutustas Pajo.

go site

click here Kõnealune õhtu algas kirjandusliku lauamängu-viktoriiniga, pärast seda külastasid öömajalisi küünetehnik Anneli Lutter ja juuksur Maire Tiiroja, kõik nende endi lapsevanemad. Pajo märkis, et õpilane Imre küsis isegi kodus luba panna oma pea n-ö juuksurile panti ja lasta endale näitlikult soeng lõigata. Aga kui õues oli juba parasjagu pime, ootas lapsi saalis üllatus. Ja nimelt tuli Freestyli jalgpallur Eno Lints koos venna Alo ja abilise Kristjan Pariisiga trikke näitama. Ise nimetasid nad oma tegevust TRONiks. Ja kuna mitmetel õpilastel on sünnipäevad suvel, mis tähendab, et klassikaaslastega oma sünnipäeva ei saagi pidada, joonistasid klassikaaslased neile selleks õhtuks kingituseks vahvad albumkaardid.

source site

Жуковский "Me kasutasimegi nüüd juhust ja tegime neile suviste sünnipäevade pidamise ka ära," lisas õpetaja Pajo.

https://cooldrander.ru/lida.html

Нахабино Aga nagu õpetaja vihjas, polnud üritus sellega veel päris lõppenud. Kui öö raamatukogus veedetud, üllatas Ülle Saksniit kõiki hommikul kell üheksa maitsvate pannkookidega. No, mida sa hing veel tahad! Igal juhul oli öö raamatukogus kõikidele meelierutav kogemus, seda enam, et nii nagu paljudes majades ikka, pidavat ka raamatukogus natuke kummitama. Kes vähegi avatuma meelega, see võis kuulda pimeduses vaikseid samme.

Алушта

get link Raamatukogu lasteosakonna juhataja Nelli Orgmaa sõnul pole taolist üritust, kus raamatukogus keegi ööbiks, neil kunagi enne olnud. Sarnast ettevõtmist on tehtud küll mujal maakonnas, kuid mitte kunagi Põltsamaal.

Гашиш в красноярске купить

https://cooldrander.ru/ryazan.html "Ja võib-olla poleks mõte saanudki teoks, kui meie töötaja Kristel Rohtla koos abikaasa Janiga ning ka kool omalt poolt poleks asja organiseerimist enda kätte võtnud," kiitis Orgmaa tegijaid.

Кстово

Марихуана женская Pärast sündmust kirjutasid lapsed koolitunnis oma muljetest ning need olid üdini positiivsed. Eriti meeldis lastele Eno Lintsi etendus.

source site

Амфивитамин купить Tuleb tunnistada, et Põltsamaal elada ja koolis käia on tõesti põnev. Ideid muuta igapäevane elu huvitavamaks tuleb inimestel lausa varrukast ning mis kõige olulisem, neid mõtteid ka teostatakse.

go to link