Назарет Серпухов esmaspäeval, 18. märtsil watch kell 14.00

https://lilodreas.ru/rossiya-kupit-zakladku-gashisha-gash-iz-gollandii.html

follow url näituse- ja konverentsisaalis https://wilsabrar.ru/905.html

here Ярцево купить скорость A-PVP " Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP LISA LIMONE JA MAROC ORANGE: TORMAKAS ARMULUGU 2D VERSIOON Элиста "

source link  

go to site Ennekõike kooliealistele lastele ja täiskasvanutele mõeldud seiklusliku linaloo tegelastele andsid oma hääle Iiris Vesik, Peeter Volkonski, Hardi Volmer, Omar Nõmm, Risto Joost ja teised tuntud eesti lauljad ja näitlejad.

"Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu" räägib apelsinipoiss Marocist, Põhja-Aafrikast pärit paadipõgenikust, kes jõuab pärast tormi Sitsiilia rannikule. Maroci lootus leida vabas maailmas hea elu puruneb, kui ta satub tomatiistandusse orjatööle. Kaunis Lisa Limone, ketšupitöösturi tütar, elab muretut elu, kuid tal on üks suur soov - Lisa tahab leida tõelist armastust. Ühel päeval avastab ta rannast merekarbi, mis laulab talle Marocist. Kas põgenikust apelsinipoiss võib olla tema suur armastus?

See film on omalaadne Romeo ja Julia lugu, mis jõuab vaatajani kaasaegse 3D nukuooperi vormis. Filmi pikkus on 72 minutit, selles kõlavad läbisegi itaalia, prantsuse, inglise ja eesti keel, film on subtitreeritud eesti keelde. Stsenaariumi kirjutasid Kati Kovács ja Peep Pedmanson, filmi lavastas Mait Laas, operaatoritöö tegi Ragnar Neljandi ja sellele kirjutas originaalmuusika helilooja Ülo Krigul.

"Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu" valmis Nukufilmi stuudios koosöös Soome filmiproduktsioonifirmaga BUFO. Selle valmimist toetasid Eesti Filmi Sihtasutus, Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium, samuti Soome Filmi Sihtasutus ja Soome Rahvusringhääling.

enter click here Osades Iiris Vesik, Peeter Volkonski, Omar Nõmm, Risto Joost, Hardi Volmer enter site
Režissöör
Mait Laas https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html
Žanr
: anima

Агландзия купить мефедрон Filmi pikkus: 1 h 12 min