here https://lowasedr.ru/beloretsk.html Helve Tamm  Vali Uudised (2013) 6. veebruar, nr. 10, lk. 3.

Купить закладки бошки в Волгодонске

source site Põltsamaal raamatukogus avati läinud reedel Eesti teatri- ja muusikamuuseumi plakatinäitus "Lapsepõlvelood", kus mitmed tuntud Eesti inimesed pajatavad oma lapsepõlvest ja lapsepõlveunistustest.

enter

click here Väljapanek on lakoonilise tekstiga, kuid seda enam armas ja soe. Oma lapsepõlveunistustest ja elule suunda andnud mälestustest jutustavad sellised kuulsad inimesed nagu Eino Baskin, Georg Ots, Ants Eskola, Paul Pinna ja mitmed teised. Kui neid lühilugusid lugeda, märkab, et juba väga varases eas oli neil kõigil üks otsustav sündmus, mis pani alusele tulevasele elukutsele ja tegevusele. Seega, astudes oma unistuste poole, rajasid nad endile elu, mis teeb siiani uhkeks kõik eestlased.

https://yaletrelak.ru/kupit-mel-zhizdra.html

Жуковский Ja kuigi võib mõelda, et üles pandud näitus on näituste kohta äärmiselt lihtne, kannab see tegelikult endas tohutut tarkusetera. Nimelt seda, et iga unistus on unistamist väärt, et just unistused on need, mis ütlevad meile meie elukäigu kohta rohkem kui tuhat õpetust ja et unistuste rajal käimine teeb meid siin elus tõeliselt õnnelikuks ning lubab meil kõiki oma andeid ja võimeid teostada. Niisiis, liikugem kõik oma unistuste poole!

follow url

Нахабино Kui olete juba raamatukokku jõudnud, siis väärib fuajees vaatamist ka Põltsamaa käsitööseltsi juhataja Anne Üti koostatud näitus Põltsamaa kihelkonna 18.-20. sajandi rahvaväljapanek on ehitatud üles Eesti Rahva Muuseumist leitud pildimaterjali põhjal.

Климовск (Москвоская Область)

get link Raamatukogu saalis olev "Lapsepõlvelood" on avatud 27. ja rahvarõivaste ajaloost jutustav näitus 28. veebruarini.

follow link