source site Rutt Tänav  Vali Uudised(2005), 23. november, nr. 91, lk. 1.

go to link

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

https://rolopyrea.site/noginsk.html

https://fubeliasej.ru/keln.html 16. novembril avati Eesti Rahvusraamatukogus näitus, mis väärib põltsamaalaste tähelepanu. Näitusel saab vaadata Johann Christoph Brotze joonistusi ja käsikirju Eesti- ja Liivimaast.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

click here Väljapanek algab Põltsamaa 18. sajandi lõpust pärineva kihelkonna kaardi ja kirjeldusega.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html J. Chr. Brotze oli õpetaja ja etnograaf, kes joonistas üles ja kirjeldas Eesti- ning Liivimaa maastikke, ehitisi, inimesi ja esemeid; tema mahukas kogu on hoiul Riias Läti Akadeemilises Raamatukogus. Kuna kogu vastu on alati suur huvi olnud,

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html

click here on osa sellest ka digitaliseeritud ning internetist leitav. Nii leidsime isegi üsna juhuslikult, otsisõna "Oberpahlen" järgi tee Brotze jooniste juurde.

Балабаново купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go to site Näituse saamise juures on oma osa ka Läti Suursaatkonna kultuuriataseel Guntars Godinsil, keda seoses sõpruslinnaga Lätis oleme oma linnaski kohanud. Edaspidi on hr. Godinsil kavas Brotze jooniseid näidata mujalgi Eestis, kevadepoole ka Põltsamaa!. Kuna aga väärtuslikumaid esemeid ringreisile ei saadeta, võiks võimaluse korral näituse Tallinnas ära vaadata.

enter site