http://inelmecsa.com/insight/s-paypal-na-kivi.html Vali Uudised (2013) 18. jaanuar, nr. 5, lk. 5.

http://iasi.travel/recollection/privat-24-na-vebmani.html Neljapäeval, 24. jaanuaril, kell 17.15 tasub olla Põltsamaa raamatukogus, kus toimuval salongiõhtul tutvustab Tõnu Õim lugejaile oma vastilmunud raamatut "Salauksed avanevad".

get link

Tegemist on jutustusega Põltsamaa ajaloost. Kahekordne kirimale maailmameister Tõnu Õim kutsub oma raamatus lugejat kaasa teekonnale meie ärkamisaja seni vähetuntud radadele, teekaaslasteks kuue kuulsa aadlisuguvõsa (Amelung, von Bock, von Fick, von Lauw, von Lilienfeld ja von Manteuffel) nelja põlvkonna esindajad, kes kõik Põltsamaa ajaloos tähtsat rolli mängisid.

Tuletame meelde, et Tallinnas jäi pärast Põhjasõda elama vaid 2000 inimest, sestap kujunes Eestimaa majanduslikuks ja kultuuriliseks keskuseks Kesk-Eesti, eriti aga Põltsamaa - Võisiku- Tartu piirkond. Balti alade suurim tolleaegne tehastekompleks - Amelungide klaasimanufaktuurid - paiknes just Põltsamaa-Võisiku kandis. Ja suures osas ongi see raamat just Põltsamaa ajaloost!

utbs ws

http://hazivent.com/witness/kivi-bank-v-kazahstane.html Loomulikult soosis majanduslik edu neid, kel rohkem või vähem sidemeid Venemaa keisrikojaga, ja mitmete eespool mainitud väärikate härrasmeeste elu oligi läbi põimunud toonaste Venemaa valitsejate omaga, kellest tähtsaimat rolli Eestimaa jaoks mängis kindlasti Katariina Suur.

source url

http://indonesiacoffe.com/corny/hapo-krani.html Kuidas on see kõik seotud aga malega? Saate teada, kui tutvute lähemalt raamatuga.

go

enter Raamat on kirjastatud kirjastuses Canopus ja kujundatud ning trükitud Põltsamaal OÜ Vali Press trükikojas.

go here