source site Raivo Feldman Vali Uudised(2005), 28. detsember, nr. 100, lk. 5.

enter site

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

source link

https://fubeliasej.ru/keln.html Põltsamaa raamatukogus enne jõulupühi esitletud raamatu puhul on tegemist Jõgeva maakonna maavanema Aivar Koka isa Raimund Koka elu ja tegemisi kajastava raamatuga. Esitlusel oli kohal raamatu peakangelane ise, teda saatis tema maavanemast poeg Aivar Kokk.

https://tooelrines.top/shuya.html

click here Raimund Kokk sündis 27. septembril 1915. a. Järvamaal Ambla vallas Linnape külas. Eestis on väga vähe inimesi, kes 90-aastaselt oleksid nii vitaalsed ja teovõimelised kui Raimund Kokk tänasel päeval on. Olles 1953. -1958 . a. Jäneda Põllumajanduse Tehnikumi kehalise kasvatuse õpetaja ja kohaliku spordielu eestvedaja, tuli põllumajandustehnikumi õppima praegune Eesti Vabariigi president Arnold Rüütel. Arnold Rüütlist sai Raimund Koka võrkpallimeeskonna võimekas liige. Tegemist oli noore mehega, kes mängis ühtviisi hästi nii blokis kui ka rünnakul. Eesti Vabariigi

https://quberunel.ru/chikago.html

https://quberunel.ru/amsterdam.html President Arnold Rüütel on ka antud raamatu pealkirja idee autor.

https://fasokers.site/krasnodar.html

click here follow Elu raamatusse talletatud

see url

go to site source Põltsamaale, raamatu esitlusele, saabus Raimund Kokk koos poja, Jõgeva maakonna maavanema Aivar Kokaga, kes on ühtlasi ka raamatu väljaandja. Kokkutulnutele rääkis Aivar Kokk: "Antud raamatu kirjutamise idee tuli jaanipäeva paiku. Lähenema hakkas isa 90. sünnipäev ja nii mõtlesime, et võiks kogu elu spordile pühendanud inimese elu raamatusse talletada. Esikaanel oleva pildi pealt võib igaüks ise üles otsida meie praeguse presidendi. Originaalis selliseid fotosid kellelgi teisel ei ole, kui presidendil ja minu isal. Raamatus ei ole kirjeldatud pelgalt elulugu kui niisugust, vaid on väga paljude inimeste kommentaare ja hulgaliselt fotomaterjali."

click

go site "Pean ütlema, et see ei ole meil viimane raamat välja anda, sest juba on alustatud

https://fubeliasej.ru/moskva-taganskiy.html

https://quberunel.ru/kstovo.html järgmise raamatu "Põllumehed Läbi Aastate JõgevamaaI" koostamist, millega loodame valmis saada järgmise aasta sügiseks. Edaspidi on meil kavas igal aastal ilmutada üks Jõgevamaa elu kirjeldav raamat" lubades nii uusi ja huvitavaid lugemiselamusi ka järgmistel aastatel.

go site

Дюртюли купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки https://rolopyrea.site/los-andzheles.html Raamatu koostaja Jaan Lukas tegi suurema töö

Душети купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

go Новокуйбышеск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Jaan Lukase veendumuse kohaselt on elupõlise spordimehe Raimund Koka elu raamatusse talletamiseks põhjusi mitmeid: "Keerulisel ja murederohkel ajal õnnestub vähestel elada 90-aastaseks ja sealjuures säilitada erk ellusuhtumine ja terav mõistus. Raimund Kokast, töötades nomenklatuursetel kohtadel, ei saanud kunagi kommunistliku partei liiget. Tema kuulsaim õpilane oli praegune Eesti Vabariigi president Arnold Rüütel. Tuntud on ka Raimund Koka organiseerimisvõime, mis avaldus spordivõistluste korraldamisel, sporditalentide avastamisel ja staadionide ehituse organiseerimisel Luuale, Pajusisse, Palamusele ja Tabiveresse. Loodan, et kunagi valmib ka raamat 100 - aastasest Raimund Kokast."

follow site

go to link source site Rohkem elujõudu ja energiat kui keskmisel eesti mehel

https://bunertime.ru/fudzheyra.html

https://rolopyrea.site/noginsk.html https://bunertime.ru/kostroma.html Raimund Kokk ise peab oma pikaealisuse peamiseks põhjuseks pidevat liikumist värskes õhus. Teisejärgulised pole ka optimistlik meelelaad ja muusika, mis on teda saatnud läbi elu. Vanahärra on veendunud, et tähtsusetu pole ka korralik ja regulaarne toitumine ja perekonna toetus, mis aitab hoiduda liigsest närvipingest.

Москва Чертаново Южное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки