source link https://chemistcheerful.com Heli Raamats  Maaleht (2012) 22. november, nr. 47, lk. 12.

https://bearloges.com

source Veebientsüklopeedias Vikipeedia käib Eesti esimene maakondlik artiklivõistlus, teiste hulgas on loodud artikkel "Benito Agirre tänav".

https://samuraistuffshop.com

Ангарск купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. Jõgevamaa-teemalise konkursi eesmärk on parandada maakonna kajastumist Vikipeedias. Kõiki kutsutakse üles kirjutama Jõgevamaa paikadest, sündmustest, inimestest, loodusest ja ajaloost.

https://superstmens.com/maykop.html

go Oktoobri lõpus, enne võistluse algust oli eestikeelses Vikipeedias Jõgeva maakonna ja selle alamkategooriates kokku 503 artiklit, neist 311 väiksemad kui 1000 tähemärki ja 134 isegi väiksemad kui 500 märki.

source site

source url "503 artiklit on väga vähe," hindas olukorda asja eestvõtja, Jõgevamaa omavalitsuste liidu tegevjuht Raivo Suni.

Обоянь купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.

enter site Piiranguid pole

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки

go Erinevalt klassikalisest paberentsüklopeediast pole internetientsüklopeedias mahulisi piiranguid. Seetõttu ei pea tegema valikuid märksõnadest, mida kajastada ja mida mitte. Artiklid võivad puudutada ka kohalike volikogude liikmeid, vallavanemaid, linnapäid, kõiki vähegi olulisi kohaliku elu tegelasi.

Аша купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Suni arvates võiks olla rohkem kirjutatud küladest ja kohaliku tähtsusega seltsidest ning nende ajaloost. Tavaliselt on Vikipeedias ühe või teise küla kohta vaid üks lause. Artiklina läheb see arvesse, kuid eriti palju infot ei sisalda.

https://bearloges.com/yasnogorsk.html

https://flexmarkdrugs.com/nazarovo.html Mõned näited külasid puudutavatest artiklite kogu sisust: Imukvere on küla Jõgeva maakonnas Palamuse vallas; Nautrasi on küla Jõgeva maakonnas Saare vallas. Asub Kääpajõe ääres; Mällikvere on küla Jõgeva maakonnas Põltsamaa vallas.

source url

go site "Inimesed, kes on huvitatud koduloost, võiksid neid artikleid avardada ja laiendada," loodab Suni. Täiendada infot ka kultuuriobjektide või siis ajalooliste isikute osas, kes on Jõgevamaal tegutsenud.

source link

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Huvi artiklite loomise või täiendamise vastu on esialgu kesine. Nädala alguseks oli end konkursile kirja pannud seitse inimest, kirjutatud oli mõnikümmend artiklit.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки

watch Nende seas on ka Mustvees asuv "Benito Agirre tänav", mis sai nime Teises maailmasõjas Nõukogude poolel osalenud Hispaania lenduri järgi, kes Mustvee lähedal alla tulistati.

https://bearloges.com

https://samuraistuffshop.com/hotkovo.html "Benito Agirre tänav kulgeb põhjast lõunasse üldjoones paralleelselt Peipsi rannaga, kuid asub sellest eemal. See algab Tartu maanteelt, paremalt ristub sellega Toominga tänav, seejärel kulgeb põiki üle Jõe tänava (mis on ainsana Benito Agirre suhtes peatee) ning Õnne tänava, siis ristub sellega paremalt Lille tänav ja lõpus (samuti paremalt) Metsa tänav. Kokku jääb Benito Agirre tänava äärde 16 maja, peamiselt kahekorruselised viilkatustega eramajad suurte aedadega, milles on kasvuhooned ja mida mõnes kohas eraldab tänavast hekk," väidab hiljuti lisandunud artikkel, mille kohal püüab pilku üleskutse "Osale Jõgevamaa artiklivõistlusel!".

https://domsbitshop.com/berezniki.html

follow url Osalemiseks tuleb registreeruda kodulehel http:// et.wikipedia.org, kust viib link Jõgevamaa artiklivõistlusele. Sealt leiab ka juhised, kuidas luua Vikipeedia kasutajakonto, ja edasi pole muud, kui info üles laadida.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки

https://samuraistuffshop.com/bobrov.html Abi saab raamatukogust

Атырау купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Kui asi ikka ei õnnestu, saab abi küsida raamatukogudest- raamatukoguhoidjatele korraldati selleks puhuks lausa Vikipeedia-teemaline koolitus.

https://rtdrugs.com

source url Viieliikmeline zürii hindab eeskätt oskust koostada sidusat ja arusaadavalt sõnastatud ning korrektselt vormistatud, põhjalikku ja samas ülevaatlikku entsüklopeedilist teksti, mis põhineb usaldusväärsetel viidatud allikatel.

Шымкент купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Hinnatakse nii uusi (konkursi jooksul tekkinud) artikleid kui ka olemasolevate täiendusi. Viimasel juhul peab osaleja olema oluliselt täiendanud lähteteksti.

source site

https://shopstarstuff.com/sayansk.html Parimale on auhinnaks kinkekaartide komplekt, mis või" - maldab külastada Vudila mängumaad, Palamuse kihelkonnakool-muuseumi ja Elistvere loomaparki. Lisaks saab võitja komplekti Jõgevamaa-teemalisi raamatuid.

enter

here Võistlust aitavad korraldada MTÜ Wikimedia Eesti, Jõgeva maakonna keskraamatukogu ja Palamuse O. Lutsu kihelkonnakoolimuuseum.

https://domsbitshop.com

source Konkurss kestab 30. novembrini.

source link