https://wilsabrar.ru/905.html Серпухов Heli Raamats  Maaleht (2012) 22. november, nr. 47, lk. 12.

https://legalstuffbest.info/lakatamiya-kupit-kokain-vhq-panama.html

Ярцево купить скорость A-PVP Veebientsüklopeedias Vikipeedia käib Eesti esimene maakondlik artiklivõistlus, teiste hulgas on loodud artikkel "Benito Agirre tänav".

Уссурийск купить закладку героина [хмурый]

Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP Jõgevamaa-teemalise konkursi eesmärk on parandada maakonna kajastumist Vikipeedias. Kõiki kutsutakse üles kirjutama Jõgevamaa paikadest, sündmustest, inimestest, loodusest ja ajaloost.

follow url

Элиста Oktoobri lõpus, enne võistluse algust oli eestikeelses Vikipeedias Jõgeva maakonna ja selle alamkategooriates kokku 503 artiklit, neist 311 väiksemad kui 1000 tähemärki ja 134 isegi väiksemad kui 500 märki.

see url

click here "503 artiklit on väga vähe," hindas olukorda asja eestvõtja, Jõgevamaa omavalitsuste liidu tegevjuht Raivo Suni.

source url

enter site Piiranguid pole

get link

https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html Erinevalt klassikalisest paberentsüklopeediast pole internetientsüklopeedias mahulisi piiranguid. Seetõttu ei pea tegema valikuid märksõnadest, mida kajastada ja mida mitte. Artiklid võivad puudutada ka kohalike volikogude liikmeid, vallavanemaid, linnapäid, kõiki vähegi olulisi kohaliku elu tegelasi.

https://fileqelshop.info/568-dortmund.html

Сарапул Suni arvates võiks olla rohkem kirjutatud küladest ja kohaliku tähtsusega seltsidest ning nende ajaloost. Tavaliselt on Vikipeedias ühe või teise küla kohta vaid üks lause. Artiklina läheb see arvesse, kuid eriti palju infot ei sisalda.

click here

Назарет Mõned näited külasid puudutavatest artiklite kogu sisust: Imukvere on küla Jõgeva maakonnas Palamuse vallas; Nautrasi on küla Jõgeva maakonnas Saare vallas. Asub Kääpajõe ääres; Mällikvere on küla Jõgeva maakonnas Põltsamaa vallas.

https://stuffgoods.info/752-tuluza.html

follow url "Inimesed, kes on huvitatud koduloost, võiksid neid artikleid avardada ja laiendada," loodab Suni. Täiendada infot ka kultuuriobjektide või siis ajalooliste isikute osas, kes on Jõgevamaal tegutsenud.

https://vinelasbila.ru/500.html

here Huvi artiklite loomise või täiendamise vastu on esialgu kesine. Nädala alguseks oli end konkursile kirja pannud seitse inimest, kirjutatud oli mõnikümmend artiklit.

go here

source link Nende seas on ka Mustvees asuv "Benito Agirre tänav", mis sai nime Teises maailmasõjas Nõukogude poolel osalenud Hispaania lenduri järgi, kes Mustvee lähedal alla tulistati.

Закопане купить Амфетамин [Сульфат в камне, Фен]

go to site "Benito Agirre tänav kulgeb põhjast lõunasse üldjoones paralleelselt Peipsi rannaga, kuid asub sellest eemal. See algab Tartu maanteelt, paremalt ristub sellega Toominga tänav, seejärel kulgeb põiki üle Jõe tänava (mis on ainsana Benito Agirre suhtes peatee) ning Õnne tänava, siis ristub sellega paremalt Lille tänav ja lõpus (samuti paremalt) Metsa tänav. Kokku jääb Benito Agirre tänava äärde 16 maja, peamiselt kahekorruselised viilkatustega eramajad suurte aedadega, milles on kasvuhooned ja mida mõnes kohas eraldab tänavast hekk," väidab hiljuti lisandunud artikkel, mille kohal püüab pilku üleskutse "Osale Jõgevamaa artiklivõistlusel!".

https://legalstuffbest.info/226-aksay-kupit-mdma-kristall-molly.html

enter Osalemiseks tuleb registreeruda kodulehel http:// et.wikipedia.org, kust viib link Jõgevamaa artiklivõistlusele. Sealt leiab ka juhised, kuidas luua Vikipeedia kasutajakonto, ja edasi pole muud, kui info üles laadida.

https://wilsabrar.ru/1304.html

Агландзия купить мефедрон Abi saab raamatukogust

see

https://wilsabrar.ru/kupit-narkotiki-strezhevoy.html Kui asi ikka ei õnnestu, saab abi küsida raamatukogudest- raamatukoguhoidjatele korraldati selleks puhuks lausa Vikipeedia-teemaline koolitus.

https://stuffhydr.info/509-belotsarsk.html

go site Viieliikmeline zürii hindab eeskätt oskust koostada sidusat ja arusaadavalt sõnastatud ning korrektselt vormistatud, põhjalikku ja samas ülevaatlikku entsüklopeedilist teksti, mis põhineb usaldusväärsetel viidatud allikatel.

https://binkastuff.info/1337-kupit-kokain-perviy-oreh-boltsano.html

get link Hinnatakse nii uusi (konkursi jooksul tekkinud) artikleid kui ka olemasolevate täiendusi. Viimasel juhul peab osaleja olema oluliselt täiendanud lähteteksti.

https://ugnimoscow.ru/kupit-zakladku-geroin-hmuriy-moskva-staroe-kryukovo.html

source Parimale on auhinnaks kinkekaartide komplekt, mis või" - maldab külastada Vudila mängumaad, Palamuse kihelkonnakool-muuseumi ja Elistvere loomaparki. Lisaks saab võitja komplekti Jõgevamaa-teemalisi raamatuid.

Равенна

https://lilodreas.ru/rossiya-kupit-zakladku-gashisha-gash-iz-gollandii.html Võistlust aitavad korraldada MTÜ Wikimedia Eesti, Jõgeva maakonna keskraamatukogu ja Palamuse O. Lutsu kihelkonnakoolimuuseum.

https://ytlimenshop.info/orel.html

Гранада купить Метамфетамин [ЛЁД] Konkurss kestab 30. novembrini.

https://bilaresdrong.ru/klintsi-kupit-mefedron-eyforetik-mef-myau-myau.html