here go here Vooremaa (2012), 20. oktoober, nr. 121, lk. 1.

https://witberlak.ru/salon-massazha-malvina.html

https://jelakdvkeadr.com/karlovi-vari-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html Jõgevamaa Omavalitsuste Liit ja MTÜ Wikimedia Eesti õpetasid teisipäeval Jõgeva Linnaraamatukogus maakonna raamatukogude töötajatele artiklite koostamist Vikipeedias, teatas omavalitsusliidu tegevjuht.

enter

get link Tegemist oli esimese omataolise koolitusega Eestis. Koolituse käigus tutvustas MTÜ Wikimedia Eesti juhatuse liige Teele Vaalma kõige olulisemaid reegleid Vikipeedia artiklite kirjutamisel.

go site

go here Praktilise ülesandena loodi veebientsüklopeediasse lühiartikkel Jõgeva Maakonna Keskraamatukogust. Koolitus oli sissejuhatuseks novembris toimuvale Jõgevamaa artiklikonkursile.

go to link

click "Meie maakonna raamatukogudes töötavad kindlasti kõige suuremad koha- ja kultuuriloo asjatundjad," ütles Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu tegevjuht Raivo Suni.

купить онлайн закладку Москва Тимирязевский

Купить легальный амфетамин "Loodan, et läbitud koolitus julgustab neid konkursil osalema. Samuti võiksid nad olla esmasteks juhendajateks neile, kel puudub varasem kokkupuude veebientsüklopeediaga, kuid kes soovivad konkursil osaleda."

Словакия купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки

Белоцарск купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки Jõgevamaa artiklivõistlus on esimene maakondlik artiklivõistlus eestikeelses Vikipeedias. Konkursi peamiseks eesmärgiks on korrastada ja täiendada Jõgeva maakonda, selle asustust, pärandit, keskkonda ja inimesi käsitlevaid artikleid. Lisaks soovib konkurss teadvustada laiemalt Jõgevamaad kui huvitavat elu ja tegevuskeskkonda.

Москва Хорошёво-Мневники купить закладку Ecstasy: Red Bull 200 mg

Кашира Jõgevamaa artiklivõistluse eestvedajaks on Jõgevamaa Omavalitsuste Liit, keda abistavad Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu ja MTÜ Wikimedia Eesti.

Халява картон

https://ajetanese.com/o-andros-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html Konkurss viiakse läbi ajavahemikul 1.-30. november ja sellel võivad osaleda kõik huvilised. Zürii annab välja kuni kolm Jõgevamaaga seotud suuremat auhinda ja mitmeid eriauhindu (raamatuid, Jõgevamaaga seotud meeneid jms).

watch

Купить snow nuts Eriauhind antakse välja näiteks parimale Põltsamaa piirkonna artiklile. Konkursi lõppedes korraldab Palamuse kihelkonnakoolimuuseum osalejatele ja tunnustatutele vastuvõtu. Vikipeedia on kasutajaskonnas üha suuremat populaarsust koguv veebientsüklopeedia, mis areneb ja täieneb vabatahtlike koostööna. Eestikeelne Vikipeedia loodi 2002. Aastal ja tänaseks on seal umbes 102 000 artiklit.

see url