Helve Laasik Vooremaa (2008), 15. juuli, nr. 82, lk. 6.

go here  

http://interiordesign.suportdesk.com/badly/pafos-kupit-zakladku-marki-lsd-170mkg.html

Москва Таганский купить закладку Скорость a-pvp Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu direktor Rutt Rimmel võtab fotoaparaadi kõikidele oma erilistele reisidele kaasa ja enam kui kümne aasta jooksul nähtut saab nüüd ka Põltsamaal raamatukogus nautida.

http://www.salon-mudita.biz/surround/moskva-strogino-kupit-zakladku-psihodeliki.html

Москва Матушкино купить АК-47 - Бошки Шишки Rutt Rimmel märkis kohe, kui näitust koos vaatama asusime, et need pildid pole tehtud näituse jaoks. Ta pole isegi kunagi mõelnud reisipiltidest väljapanekut koostada, kuid raamatukogu näituste graafik lausa pakkus võimalust ja seda kasutamata jätta polnud ka kuigi mõistlik. http://morganmarketingsystems.com/heat/moskva-chertanovo-tsentralnoe-kupit-zakladku-mephedrone-kristalli-vhq.html „Reisil on alati kiire, vaadatakse siia-sinna ja mida selle ajaga märkad, eks see siin näitusel ongi,“ ütles Rutt.

http://welcome2cluj.ro/overly/petrovsk-kupit-zakladku-marihuana-girl-scout-cookies.html

Москва Соколиная гора купить Mephedrone: Мука HQ Oma marsruut

follow

get link Märganud on pildistaja huvitavaid vaateid ja kohale iseloomulikke detaile – võimsat Reichenbachi juga, nelja korruse kõrgust imelille, kauni mustriga soolalademeid ja palju, palju muudki, mida kõike tasub ise vaadata. get link Rutt Rimmel ei käi enamasti nö tavalistel reisidel. Viimastel aastatel paneb ta ise marsruudi kokku ja annab siis reisi korraldamise professionaalidele. Edasi komplekteerib ta rühma, enamasti koosneb see oma maakonna raamatukogutöötajatest ning nende sõpradest.

http://elenanegrei.ro/angle/elektrougli-kupit-zakladku-gashish-soft-hash.html

http://basirlabs.com/prison/kondopoga-kupit-zakladku-vhq-cocaine-98-colombia.html Oma tütregi on ta ära „rikkunud“ – kõigepealt õppis ta reisikorraldust ja nüüd veel prantsuse keelt lisaks. watch Esimene raamatukogutöötajate reis viis Itaaliasse, teine oli kirjanduslik Prantsusmaa ehk kirjanikega seotud paigad, majad, kus nad on elanud, majamuuseumid, käsikirjade muuseumid. Tänavu augustis lähevad raamatukogutöötajad Portugali kuulama sealse eepose lugusid ning tutvuma eeposega seotud paikadega, lisaks külastatakse paari raamatukogu.

http://taskforcenieuwwest.nl/local/emva-kupit-geroin-roznitsa-999-vhq-afganistan.html

go to site „Reisibüroodel on oma marsruudid, kui tulla oma soovidega lagedale, läheb senine ajagraafik segamini ja olukord võib üsna keeruliseks muutuda. Sellepärast on targem kohe algusest peale oma marsruudi peale välja minna, kuigi giidile tähendab see suurt ja pingelist lisatööd,“ märkis ta.

go to site

go Raamatukogutöötajate reis tähendab Rutt Rimmeli jaoks ikkagi lisatööd ja lisapinget. Alati uurib ta lisaks kirjandust ja valmistab end niiviisi reisiks ette.

go to site

Москва Щукино купить закладку гашиш Igal pildil oma lugu

http://www.elyseeinvestments.com/interaction/moskva-vihino-zhulebino-kupit-hq-gashish.html

Клинцы купить закладку MDMA Crystal [Import] Москва Старое Крюково купить эйфоретик MDMA Tegelikult on igal Ruti pildil oma lugu. Ja Rutt jutustab neid meelsasti. Juba piltide allkirjad annavad võtme saladuste lahtimuukimiseks.

Москва Нижегородский купить закладку HQ Гашиш NO NAME

enter site Alpidest sattus Rutt vaimustusse juba esimesel reisil Shveitsi. Fotoaparaadiks oli tal 1996. aastal tavaline „seebikas“. Ronimist 1264 meetri kõrgusele Calibier´i tippu pidas Rutt Rimmel küll väsitavaks, kuid tagasitulek oli samuti üsna vaevaline. „Kuristiku serval istumine, jalad üle ääre rippumas, oli vapustav elamus,“ rääkis ta. Alla tuli ta hoopis tagurpidi ja oli grupis muidugi viimane.

http://xn--80ahetikodul.xn--p1ai/clay/zakladki-narkotikov-v-malaya-vishera.html

Москва Таганский купить закладку Ecstasy: Yellow Stars 350 mg Raamatukogutöötajatega reisib ta enamasti korra aastas. Mõnikord võtab aga ette veel ka teise reisi. Eriti siis, kui on vahva reisikaaslane. Nii on Rimmel käinud ringreisil Tuneesias kaameliga läbi kõrbe sõitmas, soolalademeid nautimas, 19. sajandist pärit rongiga sõitmas.

Москва Войковский купить VHQ GanBang Cocaine 98% Peru

go here Maantee servas peetud piknikul jooksis kaasreisija püksisäärel äkki skorpion, kelle tülitatav eemale rapsas. Ka selle eluka sai Rutt kenasti pildi peale.

go

http://weddingdiscount.ru/idleness/belovo-kupit-zakladku-mephedrone-4mmc-myau.html Fantastilise lambaid kinni pidava aia saab viigikaktustest või agaavidest. Ja seda on ka Tuneesias kasutatud. Москва Тёплый Стан купить закладку Марихуана [Hillary Clinton Kush] Väga omapäraselt on näituse autor tabanud Brüsselis õlleväsimust välja puhkama sättiva mehe koos kassidega. „Ma ei julgenud tegelikult teda algul üldse pildistada, kui ta oma kasside ja õllepurkidega asjatas. Kui ta ühe kassi õlale tõstis ja minema hakkas, jooksin järele ja pildistasin selja tagant,“ lisas ta.

follow url

click Tulevikus saab lugeda reisikirju

Москва Тушино Северное купить закладку шишки

http://connecticutrtc.com/monotonous/yuzhno-suhokumsk-kupit-zakladku-ctimulyatori.html Rutt Rimmel on kirjutanud kaks reisikirja – ühe Pariisist ja teise Itaaliast. Üks väike reisikiri on veel valmis saanud. „Ülejäänud ootavad pensioniaega,“ lisas ta. http://apunchinthebrain.com/weekly/moskva-mozhayskiy-kupit-lsd-220-mg.html http://karakozov.myjino.ru/comeback/dolgoprudniy-kupit-zakladku-shishki.html Aga kel huvi reisipilte vaadata, saab seda teha 8. augustini Põltsamaal Jõgeva Maakonna Keskraamatukogus.

source