Москва Нагатинский затон купить скорость A-PVP watch Helve Tamm  Vali Uudised(2011), 7. okt, nr. 78, lk. 6.

enter

Элиста Põltsamaal raamatukogus on taas üleval üks vapustav akvarellimaalinäitus, seekord Eestis veel vähe tuntud kunstniku Sergei Minini töödest.

Агландзия купить мефедрон

click here Akvarellid, mis raamatukogu saalis külastajat vastu võtavad, löövad tummaks. Loomulikult heas mõttes. Olles alles ukse juures, ei saa esiti arugi, millises tehnikas need tehtud on, sest mõjuvad hämmastavalt ruumiliselt, olles samas täis energiat ja lakkamatut liikumist. Näiteks maal purjetajatest pole lihtsalt lame pilt, vaid selles on tunda tõesti vastu nägu uhkavat tuult ning pole ime, kui pärast keskendumist tunned ninas ka mere soolast lõhna ja suus maitset. Pintslitõmbed on mehelikult nurgelised, konkreetsed ja samas õhulised ja tõeliselt akvarellilikud. Ka akti puhul saab kindlalt öelda, et selle on maalinud mees, sest mehed näevad naise keha teisiti kui naised ise. Figuuri sujuvad jooned, valguse ja meeleolu mäng läbi kumavate värvide annab teada, et autor on oma töösse pannud armastust, et autori silmis on naise keha looduse kaunis looming, mida järele teha pole ühelgi kunstnikul võimalik.

https://wilsabrar.ru/kupit-narkotiki-strezhevoy.html

enter site Ja fragmendid loodusest ei mõju sugugi raamidega piiritletud maalidena, vaid vaatega, mis avaneb aknast. Tahaks ennast maali ees natuke keerata, et näha, mis selle künka või puu taga veel on.

go site

https://heveligstuff.info/krasnogorsk.html Sergei Minin on saavutanud selle, mis näib loogiliselt võimatu - piltidele sõna otses mõttes elu andmine. Tegelikult see isegi natuke hirmutab, sest sedavõrd andekas inimene on rohkem kui inimene, on võlur. Nimelt on tal maagiline võime ühendada mehelik konkreetsus naiseliku õrnuse ja õhulisusega. Tuleb tunnistada, et põltsamaalastel on praegu võrratu võimalus näha oma silmaga inimvaimu kaugemat eesmärki – meheliku ja naiseliku poole armastust täis koostöö. See on unistus, milleni iga inimene oma sügavas alateadvuses igatseb jõuda, aga Sergei Minin suudab näidata, kuidas see kõik reaalselt välja näeb. Peab ütlema, et see on niivõrd kaunis, et hing jääb kinni.

get link

Сарапул Kunstnik Sergei Minin (23.01.1954) on sündinud Venemaal, kuid elab praegu Tallinnas. Ta on Eesti Kunstnike Liidu liige ning esinenud alates 1980. aastast nii Eestis kui ka Venemaal mitmetel näitustel ja isikunäitustega. Maalimisel kasutab ta peamiselt akvarelli ja õli, kuid ei ütle ära ka teistest tehnikatest. Keda kunstniku tööd rohkem huvitavad, võivad nendega tutvuda mitmete kunstigaleriide lehekülgedel. Minini hobideks on lisaks kunstile ka muusika, geopoliiitka, ratsutamine, purjetamine ja reisimine.

source

Назарет Põltsamaale vahendas tema töid kunstigalerii Kala. Näitusega saab tutvuda kuu lõpuni.

https://lilodreas.ru/rossiya-kupit-zakladku-gashisha-gash-iz-gollandii.html