source site Vooremaa(2006), 4. november, nr. 128, Jõgeva Valla Teataja, lk. 1.

go

https://bunertime.ru/kuznetsk.html  

go to link

https://fubeliasej.ru/keln.html 30. oktoobril Pärnus Endla teatris toimunud kuuendal üleriigilisel maaraamatukoguhoidjate päeval kuulutati välja kõigi maakondade tänavuse aasta parimad maaraamatukoguhoidjad. Meie maakonna parimaks tunnistati Vaimastvere raamatukoguhoidja Maris Paas.

https://rolopyrea.site/noginsk.html

click here Maris on Vaimastvere raamatukogus lugejaid teenindanud ligemale kümme aastat. Viljandi Kultuurikolledži ehk praeguse Kultuuriakadeemia on ta lõpetanud kahel korral: 1992. aastal kultuuritöötaja ja näitejuhina, kümme aastat hiljem bibliograafina.Lisaks sellele on ta õppinud Räpina Aianduskoolis keskkonnakaitset ning täiendanud end Tallinna Ülikoolis pedagoogika alal ja erinevatel rahvakultuurikursustel.

Сабадель купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://quberunel.ru/amsterdam.html Kolleegide sõnul on Maris uudishimulik ja kõigele uuele avatud inimene, kellel on kõige kohta oma arvamus ning kes ei karda seda ka avalikult välja öelda.

https://tooelrines.top/yuzhno-sahalinsk.html

click here Maakondade parimaid maaraamatukoguhoidjaid on nimetatud 2001. aastast peale. Tähelepanuväärne on see, et kuuest Jõgevamaa parimaks tunnistatud maaraamatukoguhoidjast kolm töötab Jõgeva vallas: 2001. aastal pälvis selle tiitli Asta Leiten Laiuselt, 2005. aastal Tiina Mihhailov Siimustist ja 2006. aastal, nagu öeldud, Maris Paas Vaimastverest.

https://fubeliasej.ru/borisoglebsk.html