https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mefedron-moskva/ Vali Uudised(2006), 6. detsember, nr. 94, lk. 1.

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mdma-moskva/

follow  

source site

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-geroin-moskva/  

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/ Neljapäeval, 30. novembril kohtusidd III kirjandustuuri raames Adavere mõisahäärberi saalis lugejatega Arvo Valton, Mathura ja Nadezda Ptzelovodova. Igaaastase kirjandustuuri korraldajaks on Eesti Kirjanike Liit ja Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing. Rahastajaks on Kultuuriministeerium. Kui möödunud aastal sõitis ürituse raames vabariigis ringi kaks kirjanike gruppi, siis tänavu sõitis neid kolmel päeval ringi viis gruppi. See on märk, et kirjanikud on üha rohkem huvitunud sellest, et nende raamatuid loetakse.

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-mefedron-moskva/

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-gashish-moskva/ Kohalikuks ürituse juhiks oli Adaveres sealse raamatukogu juhataja Tiina Kull. Üritusel osalesid kohalikud lugemishuvilised ja Põltsamaa raamatukogu töötajad.

source url

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-ekstazi-moskva/ Adaveres rahvaga kohtunud kirjanikegrupi juhiks oli Arvo Valton. Kirjanikud esitasid rahvale omaloomingut. Mathura, kes on ühtlasi ka maalikunstnik ja palju ringi rännanud, luges oma luulet ja mängis samal ajal selle taustaks klaverit. Valton luges oma luulet. Nadezda Ptzelovodova, kes valdab hästi ka eesti keelt, luges rahvale oma udmurdikeelset luulet, mida tõlkis Arvo Valton. Üritus oli raamatukogu juhataja Tiina Kulli sõnul väga huvitav ja mitmekesine, kuna Ptzelovodova rääkis rahvale Udmurdimaast ning Mathura, kes oli hiljuti viibinud Filipiinidel, rääkis Filipiinidest. Publik esitas kirjanikele ka küsimusi. Raamatukogu juhataja sõnul oli rahva poolne järelkaja üritusele

Москва (мск) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

enter site  

https://yandex.ru/collections/user/sstuffermen/kupit-boshki-moskva/