https://shiwa-24.online Магазин онлайн закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон Helve Tamm  Vali Uudised(2011), 21. jaanuar, nr. 6, lk. 3.

Магазин закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон

see url Käimasoleva nädala jooksul jagatakse maakonna lasteaedadesse ja raamatukogudesse möödunud aasta lõpus valminud lasteraamatut "Kuidas Jõgevast jõululinn sai".

Магазин закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон

https://shiwa-24.online Maavanema ideeks on, et tulevikus võiks taoline kohalegendil põhinev lasteraamat olla igas maakonna regioonis.

Магазин онлайн закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон

Магазин закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон Jõgeva maavanem Viktor Svjatõsev rääkis, et mõte anda Jõgeva linna kohta välja üks mõnus lasteraamat sündis tegelikult juba rohkem kui kolm aastat tagasi, siis, kui ta oli ise Jõgeva linnapea.

https://shiwa-market.xyz

S.H.I.W.A "Kuna Jõgeva linna üheks tunnuseks on jõuluvana, siis leidsime, et lugu võiks olla jõulutegelaste kaudu. Läbi räägitud sai mitmete kirjutajatega ning täiesti juhuslikult meenus Ülle Lätte. Mulle meeldisid tema luuletused ning siis kuulsin veel, et ta on kirjutanud ka lasteraamatuid. Nii langeski valik temale," tutvustas maavanem raamatu ilmaletulekut.

Магазин онлайн закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон

Магазин онлайн закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон Raamatu autor Ülle Lätte tunnistas, et Jõgeva linna jõululoo kirjutamise idee talle meeldis ning selleks tarbeks sai ka linnaga lähemalt ja sügavuti tutvutud. Selleks, kuidas lastele jutustust üles ehitada, anti talle täiesti vabad käed.

go to link

https://shiwa-market.xyz "Muinasjutt sündis iseenesest. Samas üritasin lugu kirjutada ka nii, et sealt oleks võtta ideid, mida jõululinna võiks jõuluvana jaoks reaalselt ehitada ja kuidas linnast tõeliselt jõululine linn võiks saada. Näiteks võiks seal olla palkmaja, kus päkapikud töötavad ja jõuluvana elaks, ning muudki," veeretas Lätte mõtteid.

watch

source url Viktor Svjatõsev oli valminud trükisega väga rahul ning tunnistas, et isegi tema pere väikesele liikmele see raamat meeldib. Ka on ta kuulnud mujaltki positiivseid vastukajasid. Oma üllitisega jäi rahule samuti autor, Ülle Lätte, mööndes vaid, et "kui midagi on valmis saanud, siis hiljem leiad ikka, et oleks võinud asja ehk veelgi paremini teha või arenevad sealt uued mõtted".

https://shiwa-market.xyz

go site "Tahan öelda, et olen väga rahul kunstniku tööga, kujundusega ja trükitööga. Kõikidele suur tänu," lisas Lätte. Raamat kujundati ja trükiti Põltsamaal Vali Press OÜ-s.

S.H.I.W.A

https://shiwa-24.online Maavanem märkis, et Jõgeva linnale tehtud raamat on suurest ja laiemast ideest esimene samm. Tegelikult näeb ta, et tulevikus võiks maakonna igas piirkonnas olla kirjutatud taoline kohalegendist inspireeritud lasteraamat. Põltsamaal näiteks muinasjutt lossipreilist ja Peipsi ääres midagi veega seotut.

Магазин закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон

https://shiwa-24.online "Rääkisin oma mõttest ka Põltsamaa linnapeale Jaan Aiaotsale ja talle see meeldis. Tõesti, miks mitte kasutada Põltsamaal ära sellist võrratutkohta, nagu loss ning trükkida lastele üks mõnus raamat? See teeb lastele rõõmu ja aitab ka oma kodukohaga lähedasemaks saada. Lisaks on veelgi idee anda kunagi välja maakonda tutvustav teos õpilastele," rääkis Svjatõsev.

Магазин онлайн закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон

https://shiwa-market.xyz Nädala jooksul jagatakse lasteraamatu "Kuidas Jõgevast jõululinn sai" üksikuid eksemplare maakonna lasteaedadele ja raamatukogudele. Kuna esialgu jäi rahaliste vahendite nappusel tiraaz kõhnaks, 500 raamatut, loodetakse, et sügisel õnnestub neid siiski juurde trükkida.

follow url

enter "Tahtsime teha raamatule ka presentatsiooni, kuid jäime kahjuks ajahätta. Nüüd on juba natuke hilja jõuluteemaga välja tulla. Aga Saare vallas Kääpal avatakse üks lasteaia rühm ning sinna kingime küll selle raamatu ja teema väikese tutvustuse ka juurde," nentis Svjatõsev,

S.H.I.W.A

Магазин закладок в телеграмм. Купить кокаин, амф, бошки, гашиш, мефедрон Põltsamaale Jõgeva maakonna keskraamatukogusse jõudis kõnealune lugemisvara kolmapäeval.

follow link