http://hazivent.com/witness/kivi-bank-v-kazahstane.html http://inelmecsa.com/insight/s-paypal-na-kivi.html Raamatukogupreemia väljaandja http://kalerkonto.tk/breakfast/kak-vivesti-dengi-s-balansa.html Raamatukogupreemiat IDA annab välja Põltsamaa Raamatukogu (maakonnaraamatukogu ülesannetes).

http://indonesiacoffe.com/corny/hapo-krani.html follow link Raamatukogupreemia eesmärk go here Preemia eesmärk on väärtustada maakonna raamatukogundusele olulise tähtsusega ettevõtmisi/sündmusi ja selle tegijat/tegijaid (meeskonda), mis on positiivselt mõjutanud raamatukogu arengut ja tuntust aasta jooksul.

exmoney

enter Raamatukogupreemia kirjeldus source link Maakonnaraamatukogu annab välja raamatukogupreemiat IDA kolmes erinevas kategoorias:

moneypolo com IDA AASTA TEGU eesmärgiks on tunnustada raamatukogu silmapaistvat saavutust. Tunnustus antakse välja uue mõtteviisi, uue või juba traditsioonilise sündmuse, projekti, koostöö jms elluviijale. go site ELUTÖÖ IDA antakse pensionile siirdunud Jõgevamaa raamatukoguhoidjale, kelle aastatepikkune tegevus on maakonnaraamatukogu ja kogukonna poolt kõrgelt hinnatud ning kelle elutöö on positiivselt mõjutanud maakonna raamatukogunduse arengut ja mainet. http://hunglongland.vn/patient/obmen-valyut-belka.html SÕBER IDA antakse mitteraamatukogutöötajale/asutusele, kes on üles näidanud Jõgevamaa raamatukogude ja raamatukogutöötajate suhtes hoolivust, lugupidamist ja hinnanud kõrgelt nende tööd ning aidanud kaasa raamatukogunduse edendamisele maakonnas.

2048

Laureaadi auhinnaks on Palamuse käsitöömeistri Ingrid Juuse poolt valmistatud nukk, mis on nimetatud Põltsamaa raamatukogu kauaaegse raamatukogujuhataja Ida-Helene Sutt-Reima (juhataja aastatel 1921-1940, 1943-1944) auks IDAks.

source site http://iasi.travel/recollection/privat-24-na-vebmani.html Raamatukogupreemia saajate väljaselgitamine 2018 IDA AASTA TEGU ja SÕBER IDA: enter site I Iga raamatukoguhoidja saab esitada nominendi preemiale IDA AASTA TEGU ja http://inelmecsa.com/insight/yandeks-koshelek-qiwi.html SÕBER IDA 20. novembriks selleks ettenähtud internetipõhisel vormil. click here II Ajavahemikus 21.-30. november on igal raamatukogutöötajal võimalus anda hääl ühe, tema arvates kõige olulisema saavutuse poolt. III Maakonnaraamatukogu juhtkonna koosolekul kinnitatakse hääletustulemused. Premeeritakse kolme enim hääli saanud nominenti. http://ita.co.jp/robust/kriptovalyuti-obmen.html Laureaate premeeritakse aukirja ja käsitöönukuga. enter Lisaks premeerib maakonnaraamatukogu raamatuga IDA AASTA TEGU kahte nominenti. Kohalikele omavalitsustele tehakse ettepanek premeerida laureaadiks valitud raamatukogutöötajat rahalise preemiaga alates 300 eurost. click here Hääle andnute vahel loositakse välja meene.

http://hazivent.com/witness/skrill-aliexpress.html ELUTÖÖ IDA: Laureaat otsustakse maakonnaraamatukogu juhtkonna koosolekul.

http://kiemtienmarketing.com/helpful/free-bitcoin-kazhduyu-minutu.html

Kandidaatide puudumisel vastavas kategoorias jääb raamatukogupreemia välja andmata.

http://gr8journey.com/yearn/oplata-mobilnogo-webmoney.html

get link Preemiate väljakuulutamine ja üleandmine
Aastalõpu koosviibimisel tehakse teatavaks raamatukogupreemia IDA laureaadid ja nominendid.
Üritusele kaasatakse omavalitsuse esindaja, kelle hallatava raamatukogu töötaja preemia saab ning maakonnalehe „Vooremaa” esindajad.
Laureaadid avalikustatakse Põltsamaa Raamatukogu kodulehel ning maakonnalehes „Vooremaa“.

go

Kinnitatud direktori käskkirjaga 23.04.2018 nr 1-1/2018/3

utbs ws  

see url